Nasza misja to zapewnienie kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej dla klientów prywatnych i biznesowych, niezależnie od ich indywidualnych potrzeb i wymagań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szerokiemu portfolio produktów oraz profesjonalnemu podejściu, jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Kategoria: Ubezpieczenia nieruchomości

Ubezpieczenie domu bez odbioru technicznego

Czy można ubezpieczyć dom, który nie przeszedł jeszcze odbioru technicznego? Oczywiście jest to możliwe, należy tylko wybrać właściwy zakres ochrony i określić parametry domu, a wykupiona polisa mieszkaniowa dotyczyć będzie nieruchomości w budowie.

Czytaj dalej

Zdarzenia losowe w nieruchomości – od czego chroni polisa?

Ubezpieczenie nieruchomości może nas zabezpieczyć przed zdarzeniami losowymi, których nie można było przewidzieć ani im zapobiec. Pożar, huragan, powódź, eksplozja mogą pozbawić nas całego majątku. Dlatego warto ubezpieczyć nieruchomość od zdarzeń losowych. Ubezpieczyć można dom, mieszkanie lub dom w budowie.

Czytaj dalej

Ubezpieczenie nieruchomości niezamieszkanej

Długa nieobecność lokatorów w mieszkaniu lub domku letniskowym sprzyja niszczeniu nieruchomości. W takim wypadku wyższe jest też ryzyko włamania lub rozprzestrzeniania się nie wykrytej na czas szkody. Realnym wsparciem w tego typu kłopotach może być dobrze skonstruowane ubezpieczenie majątkowe. Czy nieruchomość, która stoi dłuższy czas bez lokatorów, uznawana jest za pustostan? Sprawdźmy.

Czytaj dalej

Ubezpieczenie mieszkania od wojny – kiedy działa, a kiedy nie?

Agresja Rosji na Ukrainę zdestabilizowała sytuację geopolityczną w Europie i przyczyniła się do dramatu tysięcy ludzi. Konflikty zbrojne uderzają w elementarne poczucie bezpieczeństwa, szczególnie gdy zdarzają się po sąsiedzku. W Polsce temat wojny jest obecny w dyskursie publicznym od pierwszych dni konfliktu, a zdarzenie to ma wieloraki wpływ na nasz kraj. Część osób zaczęła zastanawiać […]

Czytaj dalej

Czy można ubezpieczyć dom na terenie zalewowym?

Ubezpieczenie domu, który znajduje się na terenie zalewowym jest możliwe i towarzystwa ubezpieczeniowe mają taką ofertę. Trzeba jednak przygotować się na wyższe koszty i możliwe problemy z wypłatą ewentualnego odszkodowania.

Czytaj dalej