Nasza misja to zapewnienie kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej dla klientów prywatnych i biznesowych, niezależnie od ich indywidualnych potrzeb i wymagań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szerokiemu portfolio produktów oraz profesjonalnemu podejściu, jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Kategoria: Informacje o ubezpieczeniach

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny – co to za instytucja?

W Polsce istnieją pewne grupy osób, które mają obowiązek wykupić określone ubezpieczenia. Nie wszyscy jednak tego dopełniają, co dotyczy w szczególności posiadaczy pojazdów. Powodują szkody, zdarza się, że uciekają z miejsca zdarzenia i w ten sposób poszkodowany nawet nie wie, kto powinien mu wypłacić odszkodowanie. W takich i innych przypadkach można skorzystać z pomocy Ubezpieczeniowego […]

Czytaj dalej

Czym się zajmuje agent ubezpieczeniowy – zakres obowiązków

Firmy ubezpieczeniowe dają możliwość skorzystania z oferty bezpośrednio w ich oddziałach, na stronie WWW oraz przez agentów. Ci agenci są kojarzeni głównie ze specjalistami, którzy pomagają w wyborze najlepszej oferty ubezpieczeniowej wielu towarzystw, ale to nie do końca prawda. Kim konkretnie jest agent ubezpieczeniowy?

Czytaj dalej