In Europe We Trust 2019


Stephen Clark, dyrektor biura komunikacji w Parlamencie Europejskim, odpowiedzialny za kampanię frekwencyjną przed europejskimi wyborami był gościem in.europa.

Tematem rozmów była profrekwencyjna kampania, którą Dyrektor Stephen Clark prowadzi w całej Unii Europejskiej pod hasłem: Tym razem głosuję. Kampania ma na celu budowanie społeczności zaangażowanych obywateli, którzy chcą wspólnie działać i przekonywać do głosowania innych – członków rodziny, sąsiadów, przyjaciół, znajomych.

Anna Radwan, założycielka in.europa zwróciła uwagę na znaczenie wyborów w tym roku i obchodów 15-lecia Polski w Unii Europejskiej. Jestem przekonana, że ta rocznica będzie doskonałą okazją do bilansu i ambitnych planów europejskich – powiedziała Radwan.

Weronika Sarnawska, absolwentka Akademii in.europa zwróciła uwagę na znaczenie takich projektów jak akademia dla budowania środowiska proeuropejskiego. Naszym zadaniem jest przeciwstawienie się fali nacjonalizmu i populizmowi w Europie – stwierdziła Sarnawska.

Wspólnie z absolwentami akademii in.europa mieliśmy przyjemność gościć przestawicieli świata polityki, społeczeństwa obywatelskiego, mediów, środowisk akademickich, ambasadorów i dyplomatów.

Zobacz: tymrazemglosuje.eu

Udostępnij