Ekspert in.europa w prestiżowym #TT27

Miłosz Wiatrowski, ekspert in.europa uczestnikiem  Akademii Liderów TT27 zorganizowanej przez European Political Strategy Centre, wewnętrzny think tank Komisji Europejskiej.

Celem akademii jest sformułowanie propozycji reform dla przewodniczącego Komisji Europejskiej Jeana-Claude’a Junckera w ramach przygotowań do przyszłorocznego szczytu w Sybinie (Road to Sibiu)  dotyczącego przyszłości Unii Europejskiej.

Leadership Academy – Session with VP Jyrki Katainen

W akademii wzięło udział 27 młodych ekspertów z europejskich think tanków – po jednym przedstawicielu z każdego kraju członkowskiego z wyjątkiem Wielkiej Brytanii, która w trakcie szczytu w Sybinie (Sibiu) nie będzie już w UE.

Session with Martin Selmayr

Uczestnicy akademii spotkali się w Brukseli między innymi z Martinem Selmayrem, sekretarzem generalnym Komisji Europejskiej, Jyrkim Katainenem, wiceprzewodniczącym Komisji ds. miejsc pracy, wzrostu, inwestycji i konkurencyjności, Cecilią Malmström, komisarz ds. handlu oraz Michelem Barnierem, głównym negocjatorem Komisji Europejskiej w sprawie Brexitu.

Cecilia Malmström

Dziękujemy Pawłowi Świebodzie i zespołowi European Political Strategy Centre za zaproszenie in.europa do tej cennej inicjatywy.