Kaszubka, Polka, Europejka

Przedstawiamy, Karolinę Myszkę uczestniczkę Akademii In.Europa:

 

Kaszubka, Polka, Europejka. Doktorantka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i specjalista ds. Public Relations w firmie Bayer.

 

Absolwentka europeistyki na Wydziale Prawa i Administracji oraz polityki publicznej na Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas licznych staży  w polskich ministerstwach oraz Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej.

 

Niemcoznawczyni. Specjalizuje się w prawie niemieckim oraz zagadnieniach związanych z poczuciem tożsamości narodowej i nacjonalizmami. Tejże tematyce poświęca również swoją pracę doktorską.

 

AKADEMIA IN.EUROPA

Akademia In.Europa to program dla osób w wieku 20-40 lat. Zapraszamy osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności analityczne, poznać ciekawych ludzi, inspirować dyskusję o przyszłości projektu europejskiego.

W pierwszej edycji edycji projektu zgłosiło się siedmiu kandydatów na jedno miejsce.

Głównym celem programu jest pogłębienie wiedzy o integracji europejskiej i polityce zagranicznej. Akademia In.Europa daje szansę zdobycia praktycznych umiejętności analitycznych. To także wyjątkowa okazja do spotkań z ciekawymi ludźmi ze świata polityki, kultury czy mediów.

Spotkania odbywają się od listopada 2017 do marca 2018 roku w godzinach popołudniowych w redakcji tygodnika POLITYKA.
O kolejnej rekrutacji będziemy informować na początku 2018 roku.

Organizatorzy: Instytut In.Europa, tygodnik POLITYKA, Fundacja Konrada Adenauera.

fot. Simona Supino