Poznaj ekipę Akademii In.Europa: Tymoteusz Gurbin

Przedstawiamy Tymoteusza Gurbina, uczestniczka Akademii In.Europa:

Tymoteusz Gurbin

Student prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest autorem w recenzowanych monografiach, jak również prelegentem podczas międzynarodowych i ogólnopolskich konferencji naukowych oraz członkiem zespołu wolontariuszy wspierających organizację konferencji „Industrial Summit. Europe meets Ukraine 2017” oraz „Warsaw Security Forum”.

Prowadzi badania w zakresie historii prawa, praw człowieka i stosunków międzynarodowych w obszarze Wysp Brytyjskich. Jest stypendystą fundacji im. Kazimierza Pułaskiego w ramach projektu „Academy of Young Diplomats”.

AKADEMIA IN.EUROPA

Akademia In.Europa to program dla osób w wieku 20-40 lat. Zapraszamy osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności analityczne, poznać ciekawych ludzi, inspirować dyskusję o przyszłości projektu europejskiego.

W pierwszej edycji edycji projektu zgłosiło się siedmiu kandydatów na jedno miejsce.

Głównym celem programu jest pogłębienie wiedzy o integracji europejskiej i polityce zagranicznej. Akademia In.Europa daje szansę zdobycia praktycznych umiejętności analitycznych. To także wyjątkowa okazja do spotkań z ciekawymi ludźmi ze świata polityki, kultury czy mediów.

Spotkania odbywają się od listopada 2017 do marca 2018 roku w godzinach popołudniowych w redakcji tygodnika POLITYKA.
O kolejnej rekrutacji będziemy informować na początku 2018 roku.

Organizatorzy: Instytut In.Europa, tygodnik POLITYKA, Fundacja Konrada Adenauera.